VLetenky

Barbados s Air Canada od 481 EUR

Barbados Beach
Idylické plážové scenérie Karibiku tropického ostrova Barbados (foto: Mali Ancor/Pixabay/CC0)

Na karibské súostrovie Barbados sa máte príležitosť vypraviť pri využití ponuky spoločnosti Air Canada (v spolupráci s aliančnými partnermi) zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do barbadoskej metropoly Bridgetown sú v predaji za 481 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.05.-30.06. a 21.08.-16.12.2021, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od mája do októbra 2021.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Barbados môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 2. mája s návratom z Bridgetown (BGI) dňa 16. mája 2021.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Bridgetown za 481 EUR (02.05.-16.05.2021)

VIE-BGI
Viedeň, Rakúsko – Bridgetown, Barabados (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Barbados

Impresívny Barbados, najvýchodnejší ostrov reťaze súostrovia Malé Antily, Vás očakáva zhruba 500 km na severozápad od pevninskej Južnej Ameriky, t.j. v konkrétnom prípade od pozoruhodného venezuelského pobrežia. Na rozdiel od svojich západných susedov vo fascinujúcom Karibskom mori ako Grenada, Svätý Vincent, Svätá Lucia či Martinik má Barbados oveľa menej hornatý reliéf, pričom najvyšší vrch ostrova Mt. Hillaby dosahuje nadmorskú výšku len 340 m.

Hlavné mesto tejto skvelej karibskej krajinky, pôvabný Bridgetown, nájdete v juhozápadnej časti Barbadosu. I priamo v pomerne blízkom okolí barbadoskej metropoly naďabíte na prekrásne morské pláže s geniálnym bielym pieskom (v celkovej dĺžke viac ako 100 km). Sklamaní určite nezostanú najmä milovníci plážového leňošenia, vodných športov a odhaľovania farebných krás ukrytých pod morskou hladinou. Užasný podmorský svet Karibiku (v hĺbke okolo 50 m) si vychutnáte aj počas atraktívnej jazdy ponorkou spoločnosti Atlantis Submarines.

0