VLetenky

Bangladéš s Flydubai od 328 EUR

Inani
Inani Beach (dĺžka 18 km) pri Cox’s Bazar (foto: Arjit Chowdhury/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Pokiaľ obľubujete pohyb mimo vychodených cestovateľských chodníčkov, mohla by Vám padnúť vhod ponuka leteckej spoločnosti Flydubai do pútavého Bangladéšu (s odletom z Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do bangladéšskeho mesta Sylhet sú v predaji za 328 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Podmienkou dosiahnutia avizovanej sumy bude bezplatné prihlásenie do programu aerolínie s názvom „OPEN“, ktorého členovia majú aktuálne malú zľavu na vybraných letoch Flydubai.

Tarifné podmienky určujú odlety v období od 15. septembra 2017 do 27. októbra 2018 a predaj do 26. septembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu mája a septembra 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 11. mája a návrat z bangladéšskeho Sylhet (ZYL) dňa 25. mája 2018.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Sylhet za 328 EUR pre členov “OPEN” (11.05.-25.05.2018)

Bangladéš

150-miliónový Bangladéš Vás očakáva v ázijskej Indočíne na území s veľkosťou necelých 148 tisíc km², čo predstavuje o niečo väčšiu plochu ako rozloha bývalého Československa. Prakticky z troch svetových strán hraničí s Indiou (na západe, severe a východe), zatiaľ čo juhovýchodnú hranicu zdieľa s Mjanmarskom (Barmou) a juh obmývajú vody Bengálskeho zálivu.

Neskutočná Dháka

Veľkú časť južnej a centrálnej partie tejto ázijskej krajiny vytvára gigantická delta tvorená ázijskými veľriekami Ganga a Brahmaputra. V tejto oblasti Vás čaká bangladéšske hlavné mesto a zároveň i jedno z najľudnatejších svetových veľkomiest – nesmierne rušná 14,4-miliónová Dháka. Obrovskú hustotu obyvateľstva pôsobivo dotvára okolo 400 tisíc cyklorikší.

Pohodové plážové scenérie s jednou z najdlhších pláží na svete

K najväčším magnetom tohto lákavého ázijského štátu sa zaraďuje nepochybne jeho juhovýchodný región. Preslávený Cox’s Bazar býva pokladaný za jednu z najdlhších pláží sveta s (dĺžkou 125 km) a vcelku právom sa teší popularite medzi domácimi aj zahraničnými cestovateľmi. Skúste príjemný tropický St. Martin’s Island – už v hraničnom pásme so susedným Mjanmarskom (Barmou).

0