VLetenky

Bangladéš s Flydubai od 281 EUR

St. Martin's Island
Tropický St. Martin’s Island (foto: Mirza Salman Hossain Beg/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Ak obľubujete pohyb mimo vychodených cestovateľských chodníčkov, mohla by sa Vám hodiť ponuka leteckej spoločnosti Flydubai do pútavého Bangladéšu (s odletom z Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do bangladéšskeho hlavného mesta Dháka sa dajú kúpiť za 281 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Podmienkou dosiahnutia avizovanej sumy bude bezplatná registrácia do programu aerolínie pod názvom „OPEN“, ktorého členovia majú aktuálne výraznú zľavu na vybraných letoch Flydubai.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v čase od polovice mája do polovice júna 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 26. mája a návrat z bangladéšskej Dháky (DAC) dňa 5. júna 2017.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Dháka za 281 EUR (26.05.-05.06.2017)

Bangladéš

150-miliónový Bangladéš Vás čaká v ázijskej Indočíne na území s veľkosťou necelých 148 tisíc km², čo predstavuje o čosi väčšiu plochu ako rozloha bývalého Československa. V podstate z troch svetových strán hraničí s Indiou (na západe, severe a východe), kým juhovýchodnú hranicu si delí s Mjanmarskom (Barmou) a juh obmývajú vody Bengálskeho zálivu.

Neuveriteľná Dháka

Veľkú časť južnej a centrálnej partie tejto ázijskej krajiny tvorí obrovitá delta vytvorená ázijskými veľriekami Ganga a Brahmaputra. V tejto oblasti Vás očakáva bangladéšske hlavné mesto a súčasne aj jedno z najľudnatejších svetových veľkomiest – neskutočne rušná 14,4-miliónová Dháka. Obrovskú hustotu obyvateľstva impresívne dotvára okolo 400 tisíc cyklorikší.

Príjemné plážové scenérie s jednou z najdlhších pláží na svete

K najväčším magnetom tohto lákavého ázijského štátu sa radí nepochybne jeho juhovýchodný región. Legendárny Cox’s Bazar býva považovaný za jednu z najdlhších pláží sveta s (dĺžkou 125 km) a celkom právom sa teší veľkej obľúbenosti medzi domácimi i zahraničnými cestovateľmi. Skúste pohodový tropický St. Martin’s Island – už v hraničnom pásme so susedným Mjanmarskom (Barmou).

0