VLetenky

Bali s Xiamen Airlines od 474 EUR

Lombok
Ostrovček Gili Meno (Three Gilis) v susednom súostroví Lombok (foto: yeowatzup/Flickr/CC BY 2.0)

Na znamenité Bali láka (aj počas vianočno-novoročných sviatkov) ponuka spoločnosti Xiamen Airlines (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na indonézsky ekvatoriálny ostrov Bali sú v predaji za 474 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 31.08.-04.10., 20.10.-15.12.2016 a 28.01.-28.02.2017, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 30. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä (s odletom) v čase od začiatku novembra do polovice decembra 2016 a od konca januára do konca februára 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bali nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 14. decembra 2016 a návrat z indonézskeho Denpasaru (DPS) dňa 3. januára 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Denpasar za 474 EUR (14.12.2016-03.01.2017)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že famózne Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne vskutku pútavým cestovateľským cieľom, o nič menej príťažlivý nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v obrovitom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie poznačené turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Pokiaľ sa vydáte na pôvabný Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fantastický vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo výborný neďaleký potápačský raj – trojicu nádherných ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás očakáva dramatická Sumbawa a mysteriózny ostrov Komodo s jedinečnými “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v tajuplnom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už dosť ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0