VLetenky

Bali s Xiamen Airlines od 447 EUR

Lombok
Tropický ostrovček Gili Meno v susednom súostroví Lombok (foto: yeowatzup/Flickr/CC BY 2.0)

Na famózne Bali zvádza (aj počas vianočno-novoročných sviatkov) ponuka spoločnosti Xiamen Airlines (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými aerolinkami (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na indonézsky ekvatoriálny ostrov Bali sa predávajú za 447 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 31.08.-04.10., 20.10.-15.12.2016 a 28.01.-28.02.2017, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 30. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve hlavne (s odletom) od začiatku novembra do polovice decembra 2016 a od začiatku februára do konca februára 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bali nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 14. decembra 2016 a návrat z indonézskeho Denpasaru (DPS) dňa 3. januára 2017.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Denpasar za 447 EUR (14.12.2016-03.01.2017)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že znamenité Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne vskutku lákavým cestovateľským cieľom, o nič menej pôvabný nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v gigantickom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie “postihnuté” turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Ak sa vyberiete na príťažlivý Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fascinujúci vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo vynikajúci neďaleký potápačský raj – trojicu prekrásnych ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás čaká magická Sumbawa a tajuplný ostrov Komodo s unikátnymi “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v mysterióznom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už dosť ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0