VLetenky

Bali s Xiamen Airlines od 444 EUR

Lombok
Idylické plážové scenérie Nusa Dua Beach v južnej časti Bali (foto: skyseeker/Flickr/CC BY 2.0)

Na šarmantné Bali vábi ponuka spoločnosti Xiamen Airlines v spolupráci s partnerskými aerolinkami z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na indonézsky ekvatoriálny ostrov Bali sa dajú kúpiť za 444 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 10. októbra 2016 do 31. marca 2017, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 31. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve najmä (s odletom) na konci novembra/začiatku decembra 2016 a od začiatku januára do polovice marca 2017.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Bali môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 7. decembra a návrat z indonézskeho Denpasaru (DPS) dňa 20. decembra 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Denpasar za 444 EUR (07.12.-20.12.2016)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že znamenité Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne vskutku lákavým cestovateľským cieľom, o nič menej pôvabný nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v gigantickom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie “postihnuté” turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Ak sa vyberiete na príťažlivý Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fascinujúci vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo vynikajúci neďaleký potápačský raj – trojicu prekrásnych ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás čaká magická Sumbawa a tajuplný ostrov Komodo s unikátnymi “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v mysterióznom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už dosť ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0