VLetenky

Bali s Xiamen Airlines od 426 EUR

Bali
Tropický ostrovček Nusa Lembongan (Dream Beach) pri Kuta (foto: Bart Speelman/Flickr/CC BY 2.0)

Popri skôr avizovanom tarife v podaní spoločnosti Xiamen Airlines (z leteckej aliancie Sky Team) s odletom z Viedne máte možnosť vyraziť na elegantné Bali aj z maďarskej Budapešti.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na indonézsky ekvatoriálny ostrov Bali sa dajú kúpiť za 426 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 10. októbra 2016 do 31. marca 2017, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 31. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase platnosti zimného letového poriadku.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Bali môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 6. januára a návrat z indonézskeho Denpasaru (DPS) dňa 17. januára 2017.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Denpasar za 426 EUR (06.01.-17.01.2017)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že famózne Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne vskutku pútavým cestovateľským cieľom, o nič menej príťažlivý nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v obrovitom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie “poznačené” turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Pokiaľ sa vydáte na pôvabný Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fantastický vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo excelentný neďaleký potápačský raj – trojicu nádherných ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás očakáva dramatická Sumbawa a mysteriózny ostrov Komodo s jedinečnými “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v tajuplnom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už dosť ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0