VLetenky

Bali s Turkish Airlines od 539 EUR

Bali
Pláž Pantai Pandawa v oblasti Kuta (foto: Sri Handhayani/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Za prírodnými pokladmi (nielen) famózneho Bali zvádza ponuka spoločnosti Turkish Airlines zo Star Alliance (v spolupráci s partnerskými aerolíniami) zo slovenských Košíc.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na indonézske ekvatoriálne súostrovie Bali sa predávajú za 539 EUR s odletom zo spomínaného košického leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú min. dobu pobytu 5 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 4. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu septembra a októbra 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bali nech poslúži odlet zo slovenských Košíc (KSC) dňa 30. septembra a návrat z indonézskeho Denpasaru (DPS) dňa 15. októbra 2018.

Rezervácia letenky:
Košice – Denpasar za 539 EUR (30.09.-15.10.2018)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že znamenité Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne vskutku pútavým cestovateľským cieľom, o nič menej príťažlivý nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v rozľahlom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie “poznačené” turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Pokiaľ sa vydáte na pôvabný Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fantastický vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo vynikajúci neďaleký potápačský raj – trojicu prekrásnych ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás očakáva dramatická Sumbawa a tajomný ostrov Komodo s jedinečnými “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v mysterióznom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už relatívne ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0