VLetenky

Bali s Turkish Airlines od 352 EUR

Bali
Idylické plážové scenérie tropického súostrovia Bali v oblasti Kuta (foto: Donald Man/Flickr/CC BY 2.0)

Za prírodným bohatstvom (nielen) znamenitého Bali vábi zaujímavý tarif spoločnosti Turkish Airlines zo Star Alliance v spolupráci s partnerskými aerolinkami (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na indonézske ekvatoriálne súostrovie Bali sú v predaji za 352 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť tarifu,resp. leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu apríla 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bali nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 5. apríla a návrat z indonézskeho Denpasaru (DPS) dňa 19. apríla 2017.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Denpasar za 352 EUR (05.04.-19.04.2017)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že famózne Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne vskutku lákavým cestovateľským cieľom, o nič menej pôvabný nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v rozľahlom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie “postihnuté” turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Ak sa vyberiete na príťažlivý Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fascinujúci vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo excelentný neďaleký potápačský raj – trojicu nádherných ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás čaká magická Sumbawa a tajuplný ostrov Komodo s unikátnymi “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v mysterióznom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už pomerne ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0