VLetenky

Bali s Thai Airways od 488 EUR

Bali
Pláž Pantai Pandawa v oblasti Kuta (foto: Riska Diamitri/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na tropické Bali (s pohodlným prestupom v Thajsku) vábi ponuka 4-hviezdičkovej leteckej spoločnosti Thai Airways zo Star Alliance v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na indonézsky rovníkový ostrov Bali kúpite za 488 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (pri spoločnej rezervácii pre dvoch cestujúcich).

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 20.04.-21.06. a 13.08.-30.09.2018, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 15. mája (do aktualizácie tarifu / do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) na konci septembra 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bali nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 28. septembra a návrat z indonézskeho Denpasaru (DPS) dňa 11. októbra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Denpasar za 488 EUR (28.09.-11.10.2018 / pri dvoch cestujúcich)

VIE-DPS
Viedeň, Rakúsko – Denpasar, Indonézia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že znamenité Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne vskutku lákavým cestovateľským cieľom, o nič menej pôvabný nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v gigantickom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie “poznačené” turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Ak sa vyberiete na príťažlivý Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fascinujúci vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo vynikajúci neďaleký potápačský raj – trojicu prekrásnych ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás čaká magická Sumbawa a mysteriózny ostrov Komodo s jedinečnými “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v tajomnom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už dosť ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0