VLetenky

Bali s Qatar Airways od 566 EUR

Bali
Grandiózne plážové scenérie tropických “trojičiek” Gili Islands (foto: Jorge Láscar/Flickr/CC BY 2.0)

K odhaľovaniu prírodných pokladov gigantickej Indonézie a nielen famózneho súostrovia Bali vábi tarif 5* spoločnosti Qatar Airways z leteckej aliancie Oneworld (s odletom zo strednej Európy).

Spiatočné letenky na tropický ostrov Bali (do indonézskeho mesta Denpasar) kúpite za 566 EUR s odletom z maďarskej Budapešti a návratom do rakúskej Viedne.

Tarifné podmienky stanovujú cesty v období od 15. januára do 30. júna 2016, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 6. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu (t.j. od polky januára do konca júna 2016).

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bali nech bude napr. odlet z Budapešti (BUD) dňa 29. februára a návrat z Denpasaru (DPS) do Viedne (VIE) dňa 14. marca 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Denpasar – Viedeň za 566 EUR (29.02.-14.03.2016)
Budapešť – Denpasar – Viedeň za 575 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Denpasar – Viedeň za 592 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Denpasar – Viedeň za 15900 CZK (rezervácia v ČJ)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že znamenité Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne vskutku pútavým cestovateľským cieľom, o nič menej príťažlivý nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v obrovskom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie poznačené turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Pokiaľ sa vydáte na pôvabný Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fantastický vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo výborný neďaleký potápačský raj – trojicu nádherných ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás očakáva dramatická Sumbawa a mysteriózny ostrov Komodo s jedinečnými “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v tajuplnom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už dosť ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0