VLetenky

Bali s Qatar Airways od 556 EUR

Bali
Fotogenické plážové panorámy indonézskeho Bali (foto: Jimmy McIntyre/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na znamenité súostrovie Bali (do gigantickej Indonézie) zvádza cestovateľské dvojice zaujímavý “valentínsky” tarif spoločnosti Qatar Airways (QR) z aliancie Oneworld (s odletom zo strednej Európy).

Spiatočné letenky na tropický ostrov Bali (do indonézskeho mesta Denpasar) možno pri súčasnom nákupe dvoch leteniek kúpiť za 556 EUR s odletom z Budapešti a návratom do Viedne.

Tarifné podmienky stanovujú (okrem predaja dvoch leteniek zároveň) cesty v období od 15. februára do 15. júna 2016, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 2 mesiace a predaj do 11. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladone cenu nájdete v obmedzenom množstve počas uvedeného času platnosti tarifu.

Ako príklad rezervácie (dvoch) leteniek na Bali nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) dňa 29. februára a návrat z Denpasaru (DPS) do Viedne (VIE) dňa 14. marca 2016 (od 556 EUR/letenka).

Rezervácia letenky:
Budapešť – Denpasar – Viedeň za 556 EUR (29.02.-14.03.2016 / pri nákupe doch leteniek)
Budapešť – Denpasar – Viedeň za 178500 HUF (u QR – multicity: QR200/QR960 – QR961/QR183)
Budapešť – Denpasar – Viedeň za 15882 CZK (rezervácia v ČJ)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že famózne Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne vskutku pútavým cestovateľským cieľom, o nič menej pôvabný nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v obrovitom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie “postihnuté” turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Ak sa vyberiete na príťažlivý Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fascinujúci vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo vynikajúci neďaleký potápačský raj – trojicu prekrásnych ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás čaká magický Sumbawa a tajomný ostrov Komodo s unikátnymi “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v mysterióznom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už dosť ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0