VLetenky

Bali s Qatar Airways od 500 EUR

Bali
Grandiózne plážové scenérie Nusa Dua Beach v južnej časti Bali (foto: Tanti Ruwani/Flickr/CC BY 2.0)

K objavovaniu prírodného bohatstva obrovitej Indonézie a nielen znamenitého súostrovia Bali zvádza atraktívna ponuka 5* spoločnosti Qatar Airways z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na indonézske Bali sa dajú kúpiť za 362 GBP (alebo v prepočte cca 500 EUR) s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Tarifné podmienky určujú cesty v období 13.04.-30.06. a 21.07.-10.12.2015, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 19. apríla. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v čase od apríla do decembra 2015 (s výnimkou odletov v priebehu letných prázdnin).

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Bali môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 18. júna a návrat z indonézskeho Denpasaru (DPS) dňa 4. júla 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Denpasar za 362 GBP (18.06.-04.07.2015)
Viedeň – Denpasar za 507 EUR (rezervácia v AJ / na webe dopravcu)
Viedeň – Denpasar za 524 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Denpasar za 14111 CZK (rezervácia v ČJ)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že famózne Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne veľmi pútavým cestovateľským cieľom, o nič menej pôvabný nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v gigantickom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie postihnuté turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Ak sa vyberiete na príťažlivý Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fascinujúci vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo vynikajúci neďaleký potápačský raj – trojicu prekrásnych ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás čaká magická Sumbawa a tajuplný ostrov Komodo s unikátnymi “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v mysterióznom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už dosť ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0