VLetenky

Bali s LOT Polish Airlines od 420 EUR

Bali
Oblasť Legian na juhu tropického ostrova Bali (foto: Ishan Mallaik/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Za prírodným bohatstvom (nielen) rovníkového Bali sa máte šancu vybrať pri využití last minute ponuky priamych charterových letov na palube spoločnosti LOT Polish Airlines (s odletom z Poľska).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na indonézske súostrovie Bali sú k dispozícii za 1799 PLN (alebo v prepočte cca 420 EUR) s odletom z poľskej Varšavy (WAW) dňa 2. septembra (nedeľa) a návratom z indonézskeho Denpasaru (DPS) o 15 dní neskôr, t.j. dňa 17. septembra 2018 (pondelok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Varšava – Denpasar za 1799 PLN / 420 EUR (02.09.-17.09.2018 / nedeľa – pondelok)

WAW-DPS
Varšava, Poľsko – Denpasar, Indonézia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Doprava do Poľska

Variánt dopravy do poľskej metropoly bude viac, máte príležitosť vyskúšať služby nízkonákladového autobusového dopravcu PolskiBus na linke Bratislava – Katovice – Varšava, železničné spojenie alebo využiť lety ultra low cost carriers (Wizz Air) na trase Budapešť – Varšava.

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že famózne Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne vskutku lákavým cestovateľským cieľom, o nič menej pôvabný nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v rozľahlom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie “poznačené” turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Ak sa vypravíte na príťažlivý Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fascinujúci vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo výborný neďaleký potápačský raj – trojicu nádherných ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás čaká magická Sumbawa a tajomný ostrov Komodo s unikátnymi “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v mysterióznom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už pomerne ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0