VLetenky

Bali s LOT Polish Airlines od 333 EUR

Bali
Pokojné mestečko Candidasa na východnom pobreží Bali (foto: Martin Fuhrmann/Pixabay/CC0)

Za prírodnými pokladmi (nielen) famózneho Bali sa možno vydať s last minute ponukou charterových leteniek na palube Boeingu B788 Dreamliner spoločnosti LOT Polish Airlines (s odletom z Poľska).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na indonézske ekvatoriálne súostrovie Bali sú k dispozícii za 1499 PLN (alebo v prepočte cca 333 EUR) s odletom z poľskej Varšavy (WAW) dňa 8. decembra a návratom z indonézskeho Denpasaru (DPS) o 15 dní neskôr, t.j. dňa 23. decembra 2016 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Rezervácia letenky:
Varšava – Denpasar za 1499 PLN (08.12.-23.12.2016)

Doprava do Poľska

Alternatív dopravy do poľskej metropoly bude viac, máte šancu vyskúšať služby nízkonákladového autobusového dopravcu PolskiBus na linke Bratislava – Katovice – Varšava, železničné spojenie alebo využiť lety ultra low cost carriers (Wizz Air) na trase Budapešť – Varšava.

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že znamenité Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne vskutku pútavým cestovateľským cieľom, o nič menej príťažlivý nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v rozľahlom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie “poznačené” turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Pokiaľ sa vydáte na pôvabný Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fantastický vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo vynikajúci neďaleký potápačský raj – trojicu prekrásnych ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás očakáva dramatická Sumbawa a mysteriózny ostrov Komodo s jedinečnými “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v tajuplnom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už relatívne ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0