VLetenky

Bali s KLM za 708 EUR

S ďalšou atraktívnou ponukou leteniek na indonézske Bali prichádza holandská letecká spoločnosť KLM (člen holdingu Air France-KLM).

Spiatočné letenky na súostrovie Bali sú v predaji za 708 EUR s odletom z Viedne. Tarifné podmienky stanovujú odlety (od 19. septembra 2012) do 30. apríla 2013 (s výnimkou “blackout” obdobia 19.12.2012 – 06.01.2013), min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a nákup letenky do 8. októbra. Reálna dostupnosť leteniek je pomerne dobrá takmer počas celej doby platnosti tarifu.

Príkladom rezervácie spiatočnej letenky na Bali nech bude odlet z Viedne (VIE) dňa 31. októbra a návrat z Denpasaru (DPS) dňa 14. novembra 2012.

K prehliadke Bali či susednej Jávy môžete pridať takisto vedľajší Lombok a ďalšie ostrovy v súostroví Nusa Tenggara (Malé Sundy), ktoré sú zatiaľ ešte nie až tak veľmi postihnuté turistickým ruchom. Na Lomboku sa pokúste vyliezť na najvyššiu horu ostrova, sopečný vrchol Mt. Rinjani. Snáď najkrajším miestom na celom ostrove, resp. v jeho blízkosti sú tri nádherné ostrovčeky Gili (Three Gilis). Ak sa poberete ďalej na východ, doputujete na ostrovy Sumbawa a Komodo s unikátnymi “komodskými drakmi”. Pokiaľ máte dostatok času i chuti, môžete cez Flores Island pokračovať až do Západného Timoru, ktorý sa už nachádza poriadne “off-the-beaten-track”.

Rezervácia letenky v EUR: Viedeň – Denpasar (Bali) za 708 EUR
Rezervácia letenky v CZK: Viedeň – Denpasar (Bali) za 18004 CZK

0