VLetenky

Bali s KLM od 522 EUR

Bali
Plážové scenérie tropického súostrovia Bali v oblasti Kuta (foto: Clickphoto Switzerland/Pixabay/CC0)

Na cestu (nielen) na famózne Bali (v chladnejšom období) vábi ponuka holandskej aerolínie KLM (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými spoločnosťami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na indonézsky ekvatoriálny ostrov Bali sa dajú kúpiť za 522 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 31.08.-21.12.2017 a 01.01.-30.06.2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 21. septembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od novembra 2017 do marca 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bali nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 21. januára a návrat z indonézskeho Denpasaru (DPS) dňa 5. februára 2018.

Rezervácia letenky:
Praha – Denpasar za 522 EUR (21.01.-05.02.2018)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že znamenité Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne vskutku lákavým cestovateľským cieľom, o nič menej pôvabný nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v gigantickom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie “postihnuté” turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Ak sa vyberiete na príťažlivý Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fascinujúci vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo vynikajúci neďaleký potápačský raj – trojicu prekrásnych ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás čaká magická Sumbawa a tajuplný ostrov Komodo s unikátnymi “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v mysterióznom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už dosť ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0