VLetenky

Bali s KLM od 483 EUR

Bali
Plážové scenérie tropického súostrovia Bali v oblasti Kuta (foto: Donald Man/Flickr/CC BY 2.0)

Na cestu (nielen) na atraktívne Bali vábi ponuka holandskej aerolinky KLM (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými spoločnosťami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na indonézsky (ekvatoriálny) ostrov Bali kúpite za 483 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.09.2020-30.06.2021, min. dobu pobytu 4 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od októbra 2020 do júna 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bali nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 1. februára a návrat z indonézskeho Denpasaru (DPS) dňa 15. februára 2021.

Rezervácia letenky:
Praha – Denpasar za 483 EUR (01.02.-15.02.2021)

PRG-DPS
Praha, Česko – Denpasar (Bali), Indonézia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že famózne Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne vskutku pútavým cestovateľským cieľom, o nič menej príťažlivý nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v gigantickom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie poznačené turistickým ruchom v takej miere ako Bali). Ak sa vydáte na pôvabný Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fantastický vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo excelentný neďaleký potápačský raj – trojicu nádherných ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás očakáva dramatická Sumbawa a tajomný ostrov Komodo s jedinečnými “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v mysterióznom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už dosť ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0