VLetenky

Bali s Etihad Airways od 403 EUR

Bali
Plážové scenérie Double Six Beach na juhu Bali (foto: Christian Ditaputratama/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na indonézske tropické súostrovie Bali vábi ponuka leteckej spoločnosti Etihad Airways (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na rovníkový ostrov Bali kúpite za 403 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 24. do 29. decembra 2021, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) na konci decembra 2021.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bali nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 26. decembra 2021 a návrat z indonézskeho Denpasaru (DPS) dňa 10. januára 2022.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Denpasar za 403 EUR (26.12.2021-10.01.2022)

VIE-DPS
Viedeň, Rakúsko – Denpasar, Indonézia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že famózne Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne vskutku pútavým cestovateľským cieľom, o nič menej príťažlivý nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v gigantickom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie „poznačené“ turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Ak sa vydáte na pôvabný Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fantastický vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo výborný neďaleký potápačský raj – trojicu nádherných ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás očakáva dramatická Sumbawa a mysteriózny ostrov Komodo s unikátnymi “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v tajuplnom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už dosť ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0