VLetenky

Bali s Emirates od 513 EUR

Gili
Grandiózne “trojičky” Gili v susednom súostroví Lombok (foto: skyseeker/Flickr/CC BY 2.0)

K objavovaniu prírodného bohatstva obrovitej Indonézie a nielen znamenitého súostrovia Bali zvádza vcelku lákavá ponuka leteckej spoločnosti Emirates (s odletom z Európy).

Spiatočné letenky na indonézske Bali sú v predaji za 513 EUR s odletom z Istanbulu. Tarifné podmienky určujú odlety v období 02.06.-30.06., 16.08.-17.09. a 24.09.-10.12.2015, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 31. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedeného času platnosti tarifu (t.j. od júna do decembra s výnimkou uvedeného prázdninového blackoutu).

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Bali môže byť odlet z tureckého Istanbulu (IST) dňa 3. júna a návrat z indonézskeho Denpasaru (DPS) dňa 17. júna 2015.

Rezervácia letenky:
Istanbul – Denpasar za 513 EUR (03.06.-17.06.2015)

Letecký prískok do Turecka

Letecké priblíženie do Istanbulu (a naopak) máte možnosť zrealizovať s Pegasus Airlines z Viedne/z Budapešti/z Prahy alebo s Wizz Air z Budapešti na istanbulské letisko Sabiha Gökçen (SAW).

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že famózne Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne veľmi pútavým cestovateľským cieľom, o nič menej pôvabný nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v gigantickom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie postihnuté turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Ak sa vyberiete na príťažlivý Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fascinujúci vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo vynikajúci neďaleký potápačský raj – trojicu prekrásnych ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás čaká magická Sumbawa a tajuplný ostrov Komodo s unikátnymi “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v mysterióznom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už dosť ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0