VLetenky

Bali s China Eastern Airlines od 507 EUR

Gili
Gili Trawangan (Three Gilis) v susednom súostroví Lombok (foto: Midori/Wikimedia Commons/CC BY 3.0)

Za pôvabmi (nielen) Bali vábi ponuka spoločnosti China Eastern Airlines v spolupráci s partnerskými aerolíniami z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky na indonézske súostrovie Bali sa dajú kúpiť za 13717 CZK (alebo v prepočte cca 507) EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Tarifné podmienky stanovujú max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v období od začiatku apríla do začiatku júna a od konca augusta do začiatku decembra 2016.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bali nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 28. augusta a návrat z indonézskeho Denpasaru (DPS) dňa 9. septembra 2016.

Rezervácia letenky:
Praha – Denpasar za 13717 CZK (28.08.-09.09.2016)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že famózne Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne vskutku pútavým cestovateľským cieľom, o nič menej pôvabný nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v gigantickom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie “postihnuté” turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Ak sa vyberiete na príťažlivý Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fascinujúci vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo nádherný neďaleký potápačský raj – trojicu výborných ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás čaká magická Sumbawa a tajuplný ostrov Komodo s unikátnymi “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v mysterióznom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už dosť ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0