VLetenky

Bali s China Eastern Airlines od 467 EUR

Za neuveriteľným prírodným bohatstvom Indonézie a nielen znamenitého súostrovia Bali vábi celkom zaujímavý tarif spoločnosti China Eastern Airlines (z leteckej aliancie Sky Team).

Spiatočné letenky na indonézske Bali sa dajú kúpiť za 467 EUR s odletom z talianskeho Ríma a návratom do britského Londýna. Tarifné podmienky umožňujú odlety v období od 24. decembra 2013 do 31. marca 2014, min. dobu pobytu 5 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace, stop over zdarma v Číne (v Šanghaji) a predaj do 31. decembra. Reálnu dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete najmä (s odletmi) v priebehu marca 2014.

Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky na Bali nech poslúži odlet z letiska Rím-Fiumicino (FCO) dňa 1. marca a návrat z Denpasaru (DPS) na londýnsky Heathrow (LHR) dňa 19. marca 2014.

Rezervácia letenky:
Rím – Denpasar (Bali) – Londýn za 467 EUR
Rím – Denpasar (Bali) – Londýn za 12887 CZK

Positioning flights po Európe

Letecké priblíženie do Ríma

Najekonomickejší letecký prískok do talianskeho hlavného mesta Rím možno uskutočniť s ultra nízkonákladovými spoločnosťami Ryanair (FR) alebo Wizz Air (W6) – z letísk v Bratislave (FR), v Budapešti (FR, W6), v Katoviciach (W6), v Krakove (FR), v Prahe (W6), atď.

Letecká doprava z Veľkej Británie do nášho regiónu

Pri leteckom prískoku z Británie do našich končín možno profitovať z výbornej dostupnosti Londýna low costovými dopravcami. Z londýnskeho letiska Luton doputujete za priaznivú sumu do Bratislavy a do Rzeszówa Ryanair-om, kým Wizz Air obsluhuje linky z tohto leteckého prístavu do Košíc, do Budapešti, do Brna, do Katovíc a do Prahy. Lety do Budapešti z Lutonu prevádzkuje aj Easy Jet.

Z ďalšieho londýnskeho “low costového” letiska Stansted docestujete Ryanair-om do Bratislavy a prakticky aj do ostatných okolitých letísk (Brno, Ostrava, Budapešť, Katovice, Krakov, Rzeszów…). Z Gatwicku operuje letecké spojenia Easy Jet do Budapešti, do Viedne, do Krakova a do Prahy.

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že famózne Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne veľmi lákavým cestovateľským cieľom, o nič menej pôvabný nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v rozľahlom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie postihnuté turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Ak sa vydáte na príťažlivý Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fascinujúci vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo magický neďaleký potápačský raj – nádherných čarokrásnych ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás čaká dramatická Sumbawa a tajomný ostrov Komodo s unikátnymi “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v mysterióznom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už dosť ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0