VLetenky

Bali s China Eastern Airlines od 302 EUR

Bali
Idylické plážové scenérie tropického súostrovia Bali v oblasti Kuta (foto: Simon_sees/Flickr/CC BY 2.0)

Na malý (last minute) výlet nielen na znamenité Bali do oblasti (juho)východnej Ázie (resp. Indočíny) zvádza tarif spoločnosti China Eastern Airlines z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na indonézsky ekvatoriálny ostrov Bali kúpite za 302 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety 19. februára 2017, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Letenky v najnižšej cenovej hladine nájdete (s odletom) v priebehu uvedeného času platnosti tarifu (last minute ponuka leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Bali môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 19. februára a návrat z indonézskeho Denpasaru (DPS) dňa 25. februára 2017.

Rezervácia letenky:
Praha – Denpasar za 302 EUR (19.02.-25.02.2017)
Praha – Denpasar za 270 GBP (19.02.-25.02.2017)
Praha – Denpasar za 331 USD (19.02.-25.02.2017)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že famózne Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne vskutku pútavým cestovateľským cieľom, o nič menej príťažlivý nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v obrovitom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie “poznačené” turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Pokiaľ sa vydáte na pôvabný Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fantastický vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo výborný neďaleký potápačský raj – trojicu nádherných ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás očakáva dramatická Sumbawa a mysteriózny ostrov Komodo s jedinečnými “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v tajuplnom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už dosť ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0