VLetenky

Bali s Cathay Pacific od 521 EUR

Bali
Idylické plážové scenérie Dreamland Beach v oblasti Kuta (foto: Krismartin/Wikimedia Commons/CC0)

Na šarmantné Bali zvádza (aj v chladnejších mesiacoch) ponuka 5-hviezdičkovej spoločnosti Cathay Pacific (z leteckej aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na indonézske ekvatoriálne súostrovie Bali sa predávajú za 521 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 28. decembra 2017 do 30. júna 2018, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice januára do začiatku júna 2018.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bali nech bude napr. odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 20. januára (sobota) a návrat z indonézskeho Denpasaru (DPS) dňa 4. februára 2018 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Budapešť – Denpasar za 521 EUR (20.01.-04.02.2018)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že znamenité Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne vskutku pútavým cestovateľským cieľom, o nič menej príťažlivý nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v rozľahlom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie “poznačené” turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Pokiaľ sa vydáte na pôvabný Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fantastický vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo vynikajúci neďaleký potápačský raj – trojicu prekrásnych ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás očakáva dramatická Sumbawa a mysteriózny ostrov Komodo s jedinečnými “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v tajuplnom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už relatívne ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0