VLetenky

Bali s British Airways od 533 EUR

Gili
Plážové panorámy tropických “trojičiek” Gili Islands (foto: Jorge Láscar/Flickr/CC BY 2.0)

Za krásami (nielen) Bali zvádza ponuka British Airways z aliancie Oneworld (v spolupráci s partnermi) na palube Airbusu A380 i s možnosťou návštevy Singapuru (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky na famózne indonézske súostrovie Bali kúpite za 533 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 04.01.-11.03. a 10.09.-30.11.2016, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 2. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu (kalendárnej) jesene 2016.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bali nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 20. septembra a návrat z indonézskeho Denpasaru (DPS) dňa 4. októbra 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Denpasar za 533 EUR (20.09.-04.10.2016 / s A380 cez SIN)
Budapešť – Denpasar za 535 EUR (rezervácia v AJ / s A380 cez SIN)
Budapešť – Denpasar za 549 EUR (kalendár termínov v SJ / cez HKG)
Budapešť – Denpasar za 14518 CZK (rezervácia v ČJ / s A380 cez SIN)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že znamenité Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne vskutku lákavým cestovateľským cieľom, o nič menej príťažlivý nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v obrovitom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie “poznačené” turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Pokiaľ sa vydáte na pôvabný Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fantastický vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo prekrásny neďaleký potápačský raj – trojicu vynikajúcich ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás očakáva dramatická Sumbawa a mysteriózny ostrov Komodo s jedinečnými “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v tajuplnom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už dosť ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0