VLetenky

Bali s British Airways od 446 EUR

Kuta
Idylické scenérie v oblasti Kuta v južnej partii Bali (foto: www.eguidetravel.com /Flickr/CC BY 2.0)

Na výlet za krásami (nielen) znamenitého súostrovia Bali vábi zaujímavý tarif British Airways (z leteckej aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými Hong Kong Airlines (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky na indonézske Bali sa dajú kúpiť za 3740 HKD (alebo cca 446 EUR) s odletom zo spomínaného pražského letiska. Tarifné podmienky určujú odlety od 20. augusta do 30. novembra 2015, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 5. mája (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve hlavne (s odletmi) v priebehu septembra a októbra 2015.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bali nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 9. septembra a návrat z indonézskeho Denpasaru (DPS) dňa 23. septembra 2015.

Rezervácia letenky:
Praha – Denpasar za 3740 HKD (09.09.-23.09.2015)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že famózne Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne veľmi pútavým cestovateľským cieľom, o nič menej pôvabný nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v gigantickom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie “postihnuté” turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Ak sa vyberiete na príťažlivý Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fascinujúci vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo nádherný neďaleký potápačský raj – trojicu excelentných ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás čaká magická Sumbawa a tajuplný ostrov Komodo s unikátnymi “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v mysterióznom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už dosť ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0