VLetenky

Bali s Air France od 583 EUR

Lombok
Grandiózne Gili (Meno) v susednom tropickom súostroví Lombok (foto: Sarahtz/Flickr/CC BY 2.0)

Za prírodným bohatstvom (nielen) znamenitého Bali láka tarif Air France-KLM (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými ČSA Czech Airlines (s odletom zo stovežatej Prahy).

Spiatočné letenky na Bali sú v predaji za 583 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska. Tarifné podmienky stanovujú odlety od 14. marca do 20. júna 2015 (s ukončením ciest do 4. júla 2015), min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 22. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bali nech bude napr. odlet z Prahy (PRG) dňa 9. júna a návrat z indonézskeho Denpasaru (DPS) dňa 23. júna 2015.

Rezervácia letenky:
Praha – Denpasar za 583 EUR (09.06.-23.06.2015)
Praha – Denpasar za 586 EUR (rezervácia v NJ)
Praha – Denpasar za 589 EUR (rezervácia v NJ)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že famózne Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne veľmi atraktívnym cestovateľským cieľom, o nič menej pôvabný nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v rozľahlom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie “postihnuté” turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Ak sa vyberiete na príťažlivý Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fascinujúci vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo výborný neďaleký potápačský raj – trojicu nádherných ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás čaká magická Sumbawa a tajuplný ostrov Komodo s unikátnymi “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v mysterióznom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už pomerne ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0