VLetenky

Bali s Air France od 564 EUR

Bali
Prekvapenia vnútrozemia indonézskeho tropického súostrovia Bali (foto: Shura/Flickr/CC BY 2.0)

Za prírodným bohatstvom (nielen) znamenitého Bali láka ponuka spoločnosti Air France v spolupráci s partnerskými aerolíniami z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky na Bali kúpite za 564 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. septembra 2015 do 29. februára 2016 (s ukončením ciest do 20.03.2016), min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 9. júla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve hlavne (s odletom) v zimných mesiacoch roku 2016 a za neveľký príplatok aj v dobe od konca septembra do konca novembra 2015.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bali nech bude napr. odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 11. januára a návrat z indonézskeho Denpasaru (DPS) dňa 25. januára 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Denpasar za 564 EUR (11.01.-25.01.2016)
Budapešť – Denpasar za 577 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Denpasar za 588 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Denpasar za 594 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Denpasar za 15980 CZK (rezervácia v ĆJ)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že famózne Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne vskutku lákavým cestovateľským cieľom, o nič menej pôvabný nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v rozľahlom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie “postihnuté” turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Ak sa vyberiete na príťažlivý Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fascinujúci vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo excelentný neďaleký potápačský raj – trojicu nádherných ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás čaká magická Sumbawa a tajuplný ostrov Komodo s unikátnymi “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v mysterióznom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už pomerne ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0