VLetenky

Bali s Air France od 547 EUR

Bali
Neskutočne fotogenický Ubud s geniálnymi ryžovými terasami (foto: Luke Ma/Flickr/CC BY 2.0)

Za bohatými prírodnými pokladmi (nielen) famózneho Bali zvádza ponuka spoločnosti Air France v spolupráci s partnerskými aerolíniami z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky na Bali sa dajú kúpiť za 547 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Tarifné podmienky určujú odlety od 28. februára do 20. júna 2015 (s ukončením ciest do 4. júla 2015), min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 22. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve v priebehu jarných mesiacov.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bali nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 4. marca a návrat z indonézskeho Denpasaru (DPS) dňa 16. marca 2015.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Denpasar za 547 EUR (04.03.-16.03.2015)
Budapešť – Denpasar za 560 EUR (rezervácia v NJ
Budapešť – Denpasar za 562 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Denpasar za 565 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Denpasar za 572 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Denpasar za 16017 CZK (rezervácia v ĆJ)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že znamenité Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne veľmi pútavým cestovateľským cieľom, o nič menej príťažlivý nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v rozľahlom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie “poznačené” turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Pokiaľ sa vydáte na pôvabný Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fantastický vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo vynikajúci neďaleký potápačský raj – trojicu prekrásnych ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás očakáva dramatická Sumbawa a mysteriózny ostrov Komodo s jedinečnými “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v tajuplnom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už relatívne ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0