VLetenky

Bajkal s Pobedou od 286 EUR

Lake Baikal
Bajkal, najhlbšie a najväčšie jazero Zeme (foto: Sergey Pesterev/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Nielen fantastický Bajkal (spolu s ruským hlavným mestom) máte možnosť navštíviť vďaka ponuke leteckej spoločnosti Pobeda (s odletom z bratislavského letiska M.R. Štefánika).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do ruského mesta Irkutsk kúpite za 286 EUR s odletom zo spomínanej Bratislavy.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým počas marca 2019.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky k Bajkalu nech bude napr. odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 22. marca (piatok) a návrat z ruského Irkutsku dňa 29. marca 2019 (piatok).

Rezervácia leteniek:
Bratislava – Irkutsk za 286 EUR EUR (22.03.-29.03.2019 / piatok – piatok)
Pozn.: Na odkaze potrebné rozkliknúť “Alle angebote anzeigen”

BTS-MOW-IKT
Bratislava – Moskva – Irkutsk (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Bajkal a širšie okolie

Takmer 600-tisícový Irkutsk, administratívne centrum rovnomennej Irkutskej republiky, nájdete v pomerne neveľkej vzdialenosti od legendárneho Bajkalského jazera. Čaká Vás na 5185. kilometri Transsibírskej magistrály – za nultý km sa považuje Jaroslavská stanica v Moskve, pričom táto epická železničná trať končí po 9289 km vo Vladivostoku na pobreží Tichého oceánu.

Fascinujúce Bajkalské jazero i “neďaleké” Mongolsko

Pôsobivý Irkutsk sa radí k hlavným východiskovým bodom k prehliadke Bajkalského jazera. Za najpríťažlivejšiu časť Transsibírskej magistrály sa dá pokladať 457 km dlhý úsek (trvajúci 7 hod) z Irkutsku do Ulan-Ude s nádhernými výhľadmi na prekrásny Bajkal. Ak sa vydáte Transsibom ďalej smerom na juh popri rieke Selenga, po 262 km naďabíte na rusko-mongolskú hranicu v Nauški a po ďalších 404 km sa ocitnete v nesmierne pútavej mongolskej metropole Ulanbátar.

0