VLetenky

Azúrové pobrežie s Air Berlin od 60 EUR

Gorges du Verdon
Dych berúce scenérie kaňonu Gorges du Verdon (foto: Paolo Bertinetto/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen unikátnou krásou požehnané Azúrové pobrežie (Côte d’Azur) máte príležitosť spoznať (aj počas letných prázdnin či víkendov) so spoločnosťou Niki/Air Berlin (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do francúzskeho Nice kúpite za 60 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu pri uplatnení kupónu “UEBERALL20” oprávňujúceho na zľavu 20 EUR (v tomto prípade zo základnej ceny 80 EUR) na doleuvedenom odkaze na rezerváciu do 27. januára.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky v kombinácii s uplatneným promokódom stanovujú min. dobu pobytu 2 dni alebo sobotňajšiu noc a predaj do 27. januára. Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve hlavne (s odletom) v čase od konca januára do polovice júla 2016.

Príklady rezervácií:
Príklad rezervácie letenky na Azúrové pobrežie nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 1. júna a návrat z francúzskeho Nice (NCE) dňa 8. júna 2016.

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky na “Côte d’Azur” môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 14. júla (štvrtok) a návrat z Nice (NCE) dňa 18. júla 2016 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Nice za 60 EUR (01.06.-08.06.2016 s promokódom / 80 EUR pred zľavou)
Viedeň – Nice za 62 EUR (14.07.-18.07.2016 s promokódom / 82 EUR pred zľavou)

Azúrové pobrežie a Provensálsko

Francúzska riviéra

Z pôvabného Nice – centra prekrásneho Azúrového pobrežia, legendárnej Francúzskej riviéry a svetoznámeho Provensálska, existuje veľké množstvo výhodných možností na zrealizovanie výletov do jedinečného okolia. Určite nezostanete sklamaní neďalekými prímorskými cestovateľskými cieľmi priamo vo Francúzsku – čaká Vás príjemné Saint Tropez či filmové Cannes. Na skok to máte aj do fantastického susedného Monaka či do blízkeho letoviska San Remo v Taliansku.

Vynikajúci národný park Mercantour a úžasný kaňon rieky Verdon

Vášniví milovníci impozantných horských scenérií majú prakticky počas každého ročného obdobia vhodnú príležitosť podniknúť nenáročné pešie prechádzky či obtiažnejšie vysokohorské túry v kúzelnom národnom parku Mercantour, položenom v majestátnych Provensálskych Alpách (s najvyšším vrchom pohoria Cime du Gélas dosahujúcim nadmorskú výšku 3143 m). Neobíďte ani skvelý kaňon rieky Verdon, situovaný na severozápad od Cannes (v dostupnej vzdialenosti).

Východná partia Azúrového pobrežia

K nesmierne fotogenickým oblastiam sa radí predovšetkým čarovná časť Azúrového pobrežia medzi Cannes a hranicou so susedným Talianskom. Natrafíte tu na historické Antibes s okúzľujúcou prímorskou pevnosťou Château Grimaldi, výborné Cagnes-sur-Mer, dôležité centrum celého Provensálska – pozoruhodné Nice, farebné Villefranche-sur-Mer s famóznym mysom Cap Ferrat, excelentné Èze, populárne monacké kniežatstvo, očarujúce Roquebrune-Cap-Martin či chutné mestečko Menton (už vo veľmi tesnej blízkosti neďalekej talianskej hranice).

Dramatické opevnené horské dedinky

Magické lokality však Vás očakávajú aj v trošku väčšej vzdialenosti od brehov Stredozemného mora. Z mnohých spomeňme aspoň opevnené horské dedinky s celkom netypickou polohou a panoramatickým výhľadom do širokého okolia – nezvyčajný Gourdon so stredovekým zámkom (157 m-1335 m), fascinujúci Bonson (119 m-841 m) alebo mysteriózne Gorbio (77 m-928 m).

3

Comments

 1. Petr  január 27, 2016

  Dobrý večer, bohužel nikde nevidím na stránkách air berlin/fly niki možnost přidat slevový kupón. Máte prosím nějakou radu? Děkuji Petr

  • Admin  január 27, 2016

   Dobrý večer,

   zľava 20 EUR sa vzťahuje iba na rezerváciu na zvýraznenom odkaze v príspevku (vedúcom na stránky partnerského predajcu), pričom spomínaný promokód “UEBERALL20” sa zadáva v priebehu rezervačného procesu po vyplnení osobných údajov – s predajom do 23:59 (nevzťahuje sa na web dopravcu/leteckej spoločnosti).

   • Petr  január 27, 2016

    děkuji za vysvětlení