VLetenky

Austrálsky Queensland s China Southern Airlines od 618 EUR

Whitsunday Islands
Ikonická Whitehaven Beach na tropickom ostrove Whitsunday Island (foto: F Delventhal/Flickr/CC BY 2.0)

Ponuka leteckej spoločnosti China Southern Airlines volá za pôvabmi (nielen) rozľahlého austrálskeho štátu Queensland (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Brisbane (v štáte Queensland na severovýchode Austrálie) sú v predaji za 618 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 1. januára do 31. marca 2020, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 9. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) počas marca 2020.

Príklad rezervácie:
Príklaom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 17. marca s návratom z austrálskeho Brisbane (BNE) dňa 1. apríla 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Brisbane za 618 EUR (17.03.-01.04.2020)

VIE-BNE

Viedeň, Rakúsko – Brisbane, Austrália (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Brisbane a širšie okolie

Skvelé pláže Pacifiku v oblastiach Gold Coast a Sunshine Coast

Vyše 2-miliónové Brisbane obsadzuje tretiu pozíciu v poradí najľudnatejších austrálskych miest. Návštevu Queenslandu začnite v prímorskom Gold Coast, ktoré sa nachádza na juh od Brisbane smerom k hraniciam so štátom Nový Južný Wales (New South Wales). Ak sa vydáte opačným smerom, natrafíte na oblasť pobrežných miest a letovísk s názvom Sunshine Coast.

Fenomenálne pacifické ostrovy neďaleko pevniny

Po asi 200 km nájdete niekoľko kilometrov od pobrežia Queenslandu okúzľujúci ostrov Frasier Island. Viac ako 900 km na sever od Brisbane Vás očakáva už v oblasti Great Barrier Reef (najväčšieho systému koralových útesov zemegule) Whitsunday Islands s bielymi piesočnatými plážami. So samotným Veľkým bariérovým útesom sa najlepším spôsobom zoznámite avšak skôr z Cairns.

0