VLetenky

Austrálsky Queensland s Air China od 717 EUR

Whitsunday Islands
Whitehaven Beach na tropickom ostrove Whitsunday Island (foto: Damien Dempsey/Flickr/CC BY 2.0)

Ponuka leteckej spoločnosti Air China zo Star Alliance volá za krásami (nielen) rozľahlého austrálskeho štátu Queensland (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Brisbane (v štáte Queensland na severovýchode Austrálie) sa dajú kúpiť za 717 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 17. februára do 21. júna 2018, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 22. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu marca 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 12. marca s návratom z austrálskeho Brisbane (BNE) dňa 25. marca 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Brisbane za 717 EUR (12.03.-25.03.2018)

VIE-BNE

Brisbane a širšie okolie

Skvelé pláže Pacifiku v oblastiach Gold Coast a Sunshine Coast

Vyše 2-miliónové Brisbane obsadzuje tretiu pozíciu v poradí najľudnatejších austrálskych miest. Návštevu Queenslandu začnite v prímorskom Gold Coast, ktoré sa nachádza južne od Brisbane smerom k hraniciam so štátom Nový Južný Wales (New South Wales). Pokiaľ sa vyberiete opačným smerom, natrafíte na oblasť pobrežných miest a letovísk s názvom Sunshine Coast.

Fenomenálne pacifické ostrovy neďaleko pevniny

Po asi 200 km nájdete niekoľko kilometrov od pobrežia Queenslandu okúzľujúci ostrov Frasier Island. Viac ako 900 km na sever od Brisbane Vás očakáva už v oblasti Great Barrier Reef (najväčšieho systému koralových útesov planéty) Whitsunday Islands s bielymi piesočnatými plážami. So samotným Veľkým bariérovým útesom sa však najlepším spôsobom zoznámite z Cairns.

0