VLetenky

Austrálske Melbourne s China Eastern Airlines od 620 EUR

Melbourne
Charakteristické scenérie austrálskeho mesta Melbourne (foto: Con Karampelas/Pixabay/CC0)

Na cestu do štátu Victoria v pohodovej krajine protinožcov (v závere letnej sezóny) zvádza tarif spoločnosti China Eastern Airlines z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do austrálskeho veľkomesta Melbourne (v štáte Victoria) sa predávajú za 620 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety od 1. marca do 31. marca 2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu (t.j. počas marca 2019).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 5. marca a návrat z austrálskeho Melbourne (MEL) dňa 20. marca 2019.

Rezervácia letenky:
Praha – Melbourne za 620 EUR (05.03.-20.03.2019)

PRG-MEL
Praha, Česká republika – Melbourne, Austrália (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Melbourne (Victoria)

Juhoaustrálske Melbourne už dlhší čas súťaží so svojím odvekým rivalom Sydney o titul najľudnatejšieho austrálskeho veľkomesta. Vo svete ho preslávili najmä obľúbené tenisové turnaje Australia Open zo série Grand Slam a legendárne preteky F1 Grand Prix. Rozhodne by ste si nemali nechať ujsť pôsobivý neďaleký ostrov Phillip Island s obrovskými kolóniami tučniakov.

Úžasné širšie okolie Melbourne

Populárne Melbourne môže byť takisto celkom vhodným východiskovým miestom na návštevu vskutku príťažlivej austrálskej Tasmánie (azda trochu vzdialene pripomínajúcej Nový Zéland) – nachádzajúcej sa viac ako 300 km smerom na juh. Ak disponujete dostatkom časových možností, skúste sa vydať po fascinujúcej Great Ocean Road, vinúcej sa okolo pobrežia juhozápadnej Viktórie.

0