VLetenky

Austrálske Melbourne s China Eastern Airlines od 565 EUR

Melbourne
Charakteristické scenérie austrálskeho mesta Melbourne (foto: Jorge Láscar/Flickr/CC BY 2.0)

Na výlet do štátu Victoria v príjemnej krajine protinožcov (v úvode letnej sezóny) vábi tarif leteckej spoločnosti China Eastern Airlines z aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do austrálskeho veľkomesta Melbourne (v štáte Victoria) sú v predaji za 565 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 01.09.-19.09., 12.10.-13.12. a 24.12.-30.12.2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým počas októbra/novembra 2019.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 31. októbra a návrat z austrálskeho Melbourne (MEL) dňa 19. novembra 2019.

Rezervácia letenky:
Praha – Melbourne za 565 EUR (31.10.-19.11.2019 / “Alle Angebote anzeigen”)
Pozn.: Bezvízový tranzit v Číne (TWOV) pri viacerých vnútroštátnych prestupoch do 24 hodín

PRG-MEL
Praha, Česká republika – Melbourne, Austrália (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Melbourne (Victoria)

Juhoaustrálske Melbourne už dlhší čas súperí so svojím odvekým rivalom Sydney o titul najľudnatejšieho austrálskeho veľkomesta. Vo svete ho preslávili hlavne populárne tenisové turnaje Australia Open zo série Grand Slam a svetoznáme preteky F1 Grand Prix. Rozhodne by ste si nemali nechať ujsť impresívny neďaleký ostrov Phillip Island s gigantickými kolóniami tučniakov.

Skvelé širšie okolie Melbourne

Obľúbené Melbourne môže byť rovnako vcelku výhodným východiskovým miestom na prehliadku vskutku pôvabnej austrálskej Tasmánie (trošku vzdialene pripomínajúcej Nový Zéland) – nachádzajúcej sa vyše 300 km smerom na juh. Ak disponujete dostatkom časových možností, skúste sa vybrať po fantastickej Great Ocean Road, vinúcej sa okolo pobrežia juhozápadnej Viktórie.

0

Add a Comment