VLetenky

Austrálske Melbourne s China Eastern Airlines od 520 EUR

Melbourne
Sugestívna večerná panoráma austrálskeho mesta Melbourne (foto: sandy_352/Pixabay/CC0)

Na cestu do štátu Victoria v pohodovej krajine protinožcov láka ponuka leteckej spoločnosti China Eastern Airlines z aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do austrálskeho veľkomesta Melbourne (v štáte Victoria) sú v predaji za 520 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety od 1. marca do 31. mája 2018, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 28. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dstupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice marca do konca mája 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 31. marca a návrat z austrálskeho Melbourne (MEL) dňa 13. apríla 2018.

Rezervácia letenky:
Praha – Melbourne za 520 EUR (31.03.-13.04.2018)

PRG-MEL

Melbourne (Victoria)

Juhoaustrálske Melbourne už dlhší čas súťaží so svojím odvekým súperom Sydney o titul najľudnatejšieho austrálskeho veľkomesta. Vo svete ho preslávili najmä obľúbené tenisové turnaje Australia Open zo série Grand Slam a svetoznáme preteky F1 Grand Prix. Rozhodne by ste si nemali nechať ujsť pôsobivý neďaleký ostrov Phillip Island s obrovskými kolóniami tučniakov.

Úžasné širšie okolie Melbourne

Obľúbené Melbourne môže byť takisto celkom vhodným východiskovým miestom na návštevu vskutku príťažlivej austrálskej Tasmánie (možno trochu vzdialene pripomínajúcej Nový Zéland) – nachádzajúcej sa viac ako 300 km smerom na juh. Pokiaľ disponujete dostatkom časových možností, skúste sa vydať po fascinujúcej Great Ocean Road, vinúcej sa okolo pobrežia juhozápadnej Viktórie.

0