VLetenky

Austrálske Melbourne s China Eastern Airlines od 517 EUR

Melbourne
The Twelve Apostles (Port Campbell N.P.), Great Ocean Road, Victoria (foto: SeverS74/Pixabay/CC0)

Na výlet do štátu Victoria v príjemnej krajine protinožcov vábi ponuka leteckej spoločnosti China Eastern Airlines z aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do austrálskeho veľkomesta Melbourne (v štáte Victoria) sa dajú kúpiť za 517 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety od 1. marca do 31. mája 2018, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 10. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu apríla a mája 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 24. apríla a návrat z austrálskeho Melbourne (MEL) dňa 9. mája 2018.

Rezervácia letenky:
Praha – Melbourne za 517 EUR (24.04.-09.05.2018)

PRG-MEL

Melbourne (Victoria)

Juhoaustrálske Melbourne už dlhší čas súperí so svojím odvekým súperom Sydney o titul najľudnatejšieho austrálskeho veľkomesta. Vo svete ho preslávili hlavne populárne tenisové turnaje Australia Open zo série Grand Slam a legendárne preteky F1 Grand Prix. Rozhodne by ste si nemali nechať ujsť impresívny neďaleký ostrov Phillip Island s gigantickými kolóniami tučniakov.

Skvelé širšie okolie Melbourne

Populárne Melbourne môže byť rovnako vcelku výhodným východiskovým miestom na prehliadku vskutku pôvabnej austrálskej Tasmánie (možno trošku vzdialene pripomínajúcej Nový Zéland) – nachádzajúcej sa vyše 300 km smerom na juh. Ak disponujete dostatkom časových možností, skúste sa vybrať po fantastickej Great Ocean Road, vinúcej sa okolo pobrežia juhozápadnej Viktórie.

0