VLetenky

Austrálske Gold Coast s Qatar Airways od 761 EUR

Surfers Paradise
Sugestívna panoráma Surfers Paradise v oblasti Gold Coast (foto: Phalinn Ooi /Flickr/CC BY 2.0)

Pútavá ponuka 5* spoločnosti Qatar Airways v spolupráci s partnermi volá za krásami (nielen) austrálskeho Gold Coast v príjemnej krajine protinožcov (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do Brisbane (v štáte Queensland na severovýchode Austrálie) sú v predaji za 761 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu. Tarifné podmienky stanovujú cesty v období 13.04.-30.06. a 21.07.-10.12.2015, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 19. apríla. Dostupnosť tarifu, resp. leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletmi) v priebehu novembra 2015.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do oblasti Gold Coast nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 17. novembra s návratom z Brisbane (BNE) dňa 2. decembra 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Brisbane za 761 EUR (17.11.-02.12.2015)
Viedeň – Brisbane za 761 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Brisbane za 20922 CZK (rezervácia v ČJ)

Brisbane a širšie okolie

Skvelé pláže Pacifiku v oblastiach Gold Coast a Sunshine Coast

Vyše 2-miliónové Brisbane obsadzuje tretiu pozíciu v poradí najľudnatejších austrálskych miest. Návštevu Queenslandu začnite v prímorskom Gold Coast, ktoré sa nachádza južne od Brisbane smerom k hraniciam so štátom Nový Južný Wales (New South Wales). Pokiaľ sa vyberiete opačným smerom, natrfíte na oblasť pobrežných miest a letovísk s názvom Sunshine Coast.

Fenomenálne pacifické ostrovy neďaleko pevniny

Po asi 200 km nájdete niekoľko kilometrov od pobrežia Queenslandu okúzľujúci ostrov Frasier Island. Vyše 900 km severne od Brisbane Vás očakáva už v oblasti Great Barrier Reef (najväčšieho systému koralových útesov planéty) Whitsunday Islands s bielymi piesočnatými plážami. So samotným (nad 2000 km dlhým) Veľkým bariérovým útesom sa však najlepším spôsobom zoznámite z Cairns.

0

Add a Comment