VLetenky

Austrálske Gold Coast s China Southern Airlines od 623 EUR

Gold Coast
Fotogenická panoráma Surfers Paradise v oblasti Gold Coast (foto: Petra Bensted/Flickr/CC BY 2.0)

Vcelku zaujímavý tarif spoločnosti China Southern Airlines (v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Sky Team) volá za krásami (nielen) austrálskeho Gold Coast (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Brisbane (v štáte Queensland na severovýchode Austrálie) kúpite 623 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 11.10.-21.12.2016 a 01.01.2016-30.06.2017, min. dobu pobytu 5 dní/sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 10. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu mája 2017.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do oblasti Gold Coast nech bude napr. odlet z Budapešti (BUD) dňa 3. mája s návratom z Brisbane (BNE) dňa 17. mája 2017.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Brisbane za 623 EUR (03.05.-17.05.2017)

Brisbane a širšie okolie

Úžasné pláže Pacifiku v oblastiach Gold Coast a Sunshine Coast

Viac ako 2-miliónové Brisbane obsadzuje tretiu priečku v rebríčku najľudnatejších austrálskych miest. Návštevu Queenslandu začnite v prímorskom Gold Coast, ktoré sa nachádza na juh od Brisbane smerom k hraniciam so štátom Nový Južný Wales (New South Wales). Ak sa vydáte opačným smerom, naďabíte na oblasť pobrežných miest a letovísk pod názvom Sunshine Coast.

Geniálne pacifické ostrovy neďaleko pevniny

Po asi 200 km nájdete niekoľko kilometrov od pobrežia Queenslandu očarujúci ostrov Frasier Island. Vyše 900 km na sever od Brisbane Vás čaká už v oblasti Great Barrier Reef (najväčšieho systému koralových útesov zemegule) Whitsunday Islands s bielymi piesočnatými plážami. So samotným (cez 2000 km dlhým) Veľkým bariérovým útesom sa však najlepším spôsobom zoznámite z Cairns.

0