VLetenky

Austrálske Brisbane s China Eastern Airlines za 527 EUR

Whitsunday Islands
Ikonická Whitehaven Beach na tropickom ostrove Whitsunday Island (foto: dany13/Flickr/CC BY 2.0)

Ponuka leteckej spoločnosti China Eastern Airlines (z aliancie Sky Team) zvádza za krásami (nielen) rozľahlého austrálskeho štátu Queensland (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Brisbane (v štáte Queensland na severovýchode Austrálie) kúpite za 527 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety od 1. marca do 31. mája 2018, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 10. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu mája 2018.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 3. mája s návratom z austrálskeho Brisbane (BNE) dňa 14. mája 2018.

Rezervácia letenky:
Praha – Brisbane za 527 EUR (03.05.-14.05.2018)

PRG-BNE

Brisbane a širšie okolie

Skvelé pláže Pacifiku v oblastiach Gold Coast a Sunshine Coast

Vyše 2-miliónové Brisbane obsadzuje tretiu pozíciu v poradí najľudnatejších austrálskych miest. Návštevu Queenslandu začnite v prímorskom Gold Coast, ktoré leží južne od Brisbane smerom k hraniciam so štátom Nový Južný Wales (New South Wales). Ak sa vyberiete opačným smerom, natrafíte na oblasť pobrežných miest a letovísk s názvom Sunshine Coast.

Fenomenálne pacifické ostrovy neďaleko pevniny

Po asi 200 km nájdete niekoľko kilometrov od pobrežia Queenslandu okúzľujúci ostrov Frasier Island. iac ako 900 km na sever od Brisbane Vás očakáva už v oblasti Great Barrier Reef (najväčšieho systému koralových útesov planéty) Whitsunday Islands s bielymi piesočnatými plážami. So samotným Veľkým bariérovým útesom sa však najvýhodnejším spôsobom zoznámite z Cairns.

0