VLetenky

Austrálske Brisbane s China Eastern Airlines od 647 EUR

Whitsunday Islands
Ikonická Whitehaven Beach na tropickom ostrove Whitsunday Island (foto: Horst Müller/Pixabay/CC0)

Za pôvabmi (nielen) rozľahlého austrálskeho štátu Queensland vábi tarif spoločnosti China Eastern Airlines z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Brisbane (v štáte Queensland na severovýchode Austrálie) sú v predaji za 647 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety od 8. februára do 31. marca 2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 26. februára s návratom z austrálskeho Brisbane (BNE) dňa 5. marca 2019.

Rezervácia letenky:
Praha – Brisbane za 647 EUR (26.02.-05.03.2019)
Pozn.: Bezvízový tranzit v Číne (TWOV) pri viacerých vnútroštátnych prestupoch do 24 hodín

PRG-BNE
Praha, Česká republika – Brisbane, Austrália (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Brisbane (Queensland)

Úžasné pláže Pacifiku v oblastiach Gold Coast a Sunshine Coast

Viac ako 2-miliónové Brisbane obsadzuje tretiu priečku v rebríčku najľudnatejších austrálskych miest. Návštevu Queenslandu začnite v prímorskom Gold Coast, ktoré leží na juh od Brisbane smerom k hraniciam so štátom Nový Južný Wales (New South Wales). Ak sa vydáte opačným smerom, naďabíte na oblasť pobrežných miest a letovísk pod názvom Sunshine Coast.

Geniálne pacifické ostrovy neďaleko pevniny

Po asi 200 km nájdete niekoľko kilometrov od pobrežia Queenslandu očarujúci ostrov Frasier Island. Vyše 900 km na sever od Brisbane Vás čaká už v oblasti Great Barrier Reef (najväčšieho systému koralových útesov zemegule) Whitsunday Islands s bielymi piesočnatými plážami. So samotným Veľkým bariérovým útesom sa však najvhodnejším spôsobom zoznámite z Cairns.

0

Add a Comment