VLetenky

Austrálske Brisbane s China Eastern Airlines od 561 EUR

Whitsunday Islands
Whitehaven Beach, Whitsunday Island (foto: Wicker Paradise/www.wickerparadise.com /Flickr/CC BY 2.0)

Za krásami (nielen) rozľahlého austrálskeho štátu Queensland zvádza tarif leteckej spoločnosti China Eastern Airlines z aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Brisbane (v štáte Queensland na severovýchode Austrálie) sa predávajú za 561 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.09.-19.09., 12.10.-13.12. a 24.12.-30.12.2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu novembra 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 3. novembra s návratom z austrálskeho Brisbane (BNE) dňa 19. novembra 2019.

Rezervácia letenky:
Praha – Brisbane za 561 EUR (03.11.-19.11.2019)
Pozn.: Bezvízový tranzit v Číne (TWOV) pri viacerých vnútroštátnych prestupoch do 24 hodín

PRG-BNE
Praha, Česká republika – Brisbane, Austrália (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Brisbane (Queensland)

Skvelé pláže Pacifiku v oblastiach Gold Coast a Sunshine Coast

Vyše 2-miliónové Brisbane obsadzuje tretiu pozíciu v poradí najľudnatejších austrálskych miest. Návštevu Queenslandu začnite v prímorskom Gold Coast, ktoré leží na juh od Brisbane smerom k hraniciam so štátom Nový Južný Wales (New South Wales). Ak sa vyberiete opačným smerom, natrafíte na oblasť pobrežných miest a letovísk s názvom Sunshine Coast.

Fenomenálne pacifické ostrovy neďaleko pevniny

Po asi 200 km nájdete niekoľko kilometrov od pobrežia Queenslandu očarujúci ostrov Frasier Island. Viac ako 900 km na sever od Brisbane Vás očakáva už v oblasti Great Barrier Reef (najväčšieho systému koralových útesov zemegule) Whitsunday Islands s bielymi piesočnatými plážami. So samotným Veľkým bariérovým útesom sa však najvýhodnejším spôsobom zoznámite z Cairns.

0

Add a Comment