VLetenky

Austrálske Brisbane s China Eastern Airlines od 527 EUR

Whitsunday Islands
Whitehaven Beach na tropickom Whitsunday Island (foto: Maike und Björn Bröskamp/Pixabay/CC0)

Ponuka leteckej spoločnosti China Eastern Airlines (z aliancie Sky Team) volá za krásami (nielen) rozľahlého austrálskeho štátu Queensland (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Brisbane (v štáte Queensland na severovýchode Austrálie) sa predávajú za 527 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety od 1. marca do 31. mája 2018, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 28. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku marca do začiatku mája 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 6. marca s návratom z austrálskeho Brisbane (BNE) dňa 19. marca 2018.

Rezervácia letenky:
Praha – Brisbane za 527 EUR (06.03.-19.03.2018)

PRG-BNE

Brisbane a širšie okolie

Úžasné pláže Pacifiku v oblastiach Gold Coast a Sunshine Coast

Viac ako 2-miliónové Brisbane obsadzuje tretiu priečku v rebríčku najľudnatejších austrálskych miest. Návštevu Queenslandu začnite v prímorskom Gold Coast, ktoré sa nachádza južne od Brisbane smerom k hraniciam so štátom Nový Južný Wales (New South Wales). Ak sa vydáte opačným smerom, naďabíte na oblasť pobrežných miest a letovísk pod názvom Sunshine Coast.

Geniálne pacifické ostrovy neďaleko pevniny

Po asi 200 km nájdete niekoľko kilometrov od pobrežia Queenslandu očarujúci ostrov Frasier Island. Vyše 900 km na sever od Brisbane Vás čaká už v oblasti Great Barrier Reef (najväčšieho systému koralových útesov planéty) Whitsunday Islands s bielymi piesočnatými plážami. So samotným Veľkým bariérovým útesom sa však najvhodnješím spôsobom zoznámite z Cairns.

0