VLetenky

Austrália so Sichuan Airlines od 700 EUR

Melbourne
Melbourne v oblasti Port Melbourne/Middle Park (foto: Donaldytong/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na výlet za neuveriteľným prírodným bohatstvom pohodovej krajiny protinožcov vábi ponuka (čínskej) leteckej spoločnosti Sichuan Airlines (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do austrálskeho veľkomesta Melbourne (v štáte Victoria) kúpite za 700 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 12. augusta do 20. augusta 2016, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 20. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve (s odletom) počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Austrálie nech poslúži z českej Prahy (PRG) dňa 16. augusta a návrat z austrálskeho Melbourne (MEL) dňa 1. septembra 2016.

Rezervácia letenky:
Praha – Melbourne za 700 EUR (16.08.-01.09.2016)
Praha – Melbourne za 18792 CZK (rezervácia v ČJ)

Melbourne (Victoria)

Juhoaustrálske Melbourne už dlhší čas súťaží so svojím odvekým súperom Sydney o titul najľudnatejšieho austrálskeho veľkomesta. Vo svete ho preslávili najmä obľúbené tenisové turnaje Australia Open zo série Grand Slam a svetoznáme preteky F1 Grand Prix. Rozhodne by ste si nemali nechať ujsť pôsobivý neďaleký ostrov Phillip Island s obrovskými kolóniami tučniakov.

Úžasné širšie okolie Melbourne

Populárne Melbourne môže byť takisto celkom vhodným východiskovým miestom na návštevu vskutku príťažlivej austrálskej Tasmánie (možno trochu vzdialene pripomínajúcej Nový Zéland) – nachádzajúcej sa viac ako 300 km smerom na juh. Ak disponujete dostatkom časových možností, skúste sa vydať po fascinujúcej Great Ocean Road, vinúcej sa okolo pobrežia juhozápadnej Viktórie.

0