VLetenky

Austrália so Sichuan Airlines od 665 EUR

Melbourne
Sugestívna panoráma nočného Melbourne z Eureka Skydeck (foto: Chris Phutully/Flickr/CC BY 2.0)

Na cestu za nesmiernym prírodným bohatstvom prívetivej krajiny protinožcov vábi ponuka leteckej spoločnosti Sichuan Airlines (s odletom zo stovežatej Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do austrálskeho veľkomesta Melbourne (v štáte Victoria) sú v predaji za 665 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. februára do 20. apríla 2017, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) na konci februára a v priebehu apríla 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Austrálie nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 28. februára a návrat z austrálskeho Melbourne (MEL) dňa 13. marca 2017.

Rezervácia letenky:
Praha – Melbourne za 665 EUR (28.02.-13.03.2017)
Praha – Melbourne za 679 EUR (rezervácia v AJ)

Praha – Melbourne za 665 EUR (18.04.-01.05.2017)
Praha – Melbourne za 679 EUR (rezervácia v AJ)

Melbourne (Victoria)

Juhoaustrálske Melbourne už dlhší čas súťaží so svojím odvekým súperom Sydney o titul najľudnatejšieho austrálskeho veľkomesta. Vo svete ho preslávili najmä obľúbené tenisové turnaje Australia Open zo série Grand Slam a legendárne preteky F1 Grand Prix. Rozhodne by ste si nemali nechať ujsť pôsobivý neďaleký ostrov Phillip Island s obrovskými kolóniami tučniakov.

Úžasné širšie okolie Melbourne

Populárne Melbourne môže byť takisto celkom výhodným východiskovým miestom na návštevu vskutku príťažlivej austrálskej Tasmánie (možno trochu vzdialene pripomínajúcej Nový Zéland) – nachádzajúcej sa viac ako 300 km smerom na juh. Ak disponujete dostatočným časovým fondom, skúste sa vydať po fascinujúcej Great Ocean Road, vinúcej sa okolo pobrežia juhozápadnej Viktórie.

0