VLetenky

Austrália so Sichuan Airlines od 636 EUR

Melbourne
Beacon Cove v oblasti Port Melbourne (foto: Donaldytong/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na výlet za neskutočnými prírodnými pokladmi prívetivej krajiny protinožcov láka ponuka (čínskej) leteckej spoločnosti Sichuan Airlines (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do austrálskeho veľkomesta Melbourne (v štáte Victoria) kúpite za 636 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 12. augusta do 20. augusta 2016, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 20. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve (s odletom) počas uvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Austrálie nech poslúži z českej Prahy (PRG) dňa 16. augusta a návrat z austrálskeho Melbourne (MEL) dňa 1. septembra 2016.

Rezervácia letenky:
Praha – Melbourne za 636 EUR (16.08.-01.09.2016)

Melbourne (Victoria)

Juhoaustrálske Melbourne už dlhší čas súťaží so svojím odvekým rivalom Sydney o titul najľudnatejšieho austrálskeho veľkomesta. Vo svete ho preslávili hlavne populárne tenisové turnaje Australia Open zo série Grand Slam a legendárne preteky F1 Grand Prix. Rozhodne by ste si nemali nechať ujsť impresívny neďaleký ostrov Phillip Island s gigantickými kolóniami tučniakov.

Skvelé širšie okolie Melbourne

Obľúbené Melbourne môže byť taktiež vcelku výhodným východiskovým miestom na návštevu vskutku pôvabnej austrálskej Tasmánie (možno trošku vzdialene pripomínajúcej Nový Zéland) – nachádzajúcej sa vyše 300 km smerom na juh. Pokiaľ disponujete dostatkom časových možností, skúste sa vybrať po fantastickej Great Ocean Road, vinúcej sa okolo pobrežia juhozápadnej Viktórie.

0