VLetenky

Austrália s Qatar Airways od 643 EUR

Canberra
Parlament v austrálskej metropole Canberra (foto: JJ Harrison/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na výpravu za prírodnými pokladmi prívetivej krajiny protinožcov láka zaujímavý tarif 5* spoločnosti Qatar Airways z leteckej aliancie Oneworld (s odletom zo strednej Európy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do austrálskeho hlavného mesta Canberra sú v predaji za 643 EUR s odletom z poľskej Varšavy a návratom do českej Prahy pri súčasnom nákupe dvoch leteniek.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú (okrem kúpy dvoch leteniek súčasne) cesty v období od 11. februára do 31. mája 2018 (s ukončením ciest do 31.05.2018), min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do 15. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu (t.j. od polovice februára do konca mája 2018).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Varšavy (WAW) dňa 14. februára s návratom z Canberry (CBR) do Prahy (PRG) dňa 28. februára 2018.

Rezervácia letenky:
Varšava – Canberra – Praha za 643 EUR (14.02.-28.02.2018 / pri dvoch cestujúcich)

Doprava do Poľska

Alternatív ekonomickej dopravy do poľskej metropoly bude viac, máte šancu vyskúšať služby poľského nízkonákladového autobusového dopravcu PolskiBus na linke Bratislava – Katovice – Varšava, alebo využiť lety ultra low cost carriers (Wizz Air) na trase Bratislava – Varšava (od 10 EUR/smer).

0