VLetenky

Austrália s China Eastern Airlines za 606 EUR

Sydney
Bondi Beach, populárne miesto v Sydney nielen v letnom období (foto: Hannah Chen/Pixabay/CC0)

Na výpravu za prírodnými pokladmi príjemnej krajiny protinožcov zvádza zaujímavý tarif spoločnosti China Eastern Airlines z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do austrálskeho veľkomesta Sydney (v štáte New South Wales) kúpite za 606 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety do 31. decembra 2017, min. dobu pobytu 5 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve počas horeuvedenej doby platnosti tarifu.

Príklady rezervácií:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 23. novembra a návrat z austrálskeho Sydney (SYD) dňa 10. decembra 2017.

Rezervácia letenky:
Praha – Sydney za 606 EUR (23.11.-10.12.2017)

Sydney

Najobľúbenejšie špeciality v centre Sydney

Príjemné 4,6-miliónové Sydney – najľudnatejšie austrálske sídlo, Vás čaká pri brehoch majestátneho Tichého oceánu, v juhovýchodnej partii Austrálie. Medzi “povinné jazdy” patrí prehliadka najstaršej štvrte The Rocks s neďalekou “Operou” (Sydney Opera House), ktorú si z výšky “ako na dlani” vychutnáte z mosta Harbour Bridge. Pokračovať skúste v neďalekom prístave Darling Harbour a výhľadom na celé Sydney so širokým okolím sa pokochajte zo Sydney Tower.

Výborné pláže Northern Beaches a Eastern Beaches

Pohodlnou loďou v rámci miestnej dopravy z nábrežia Circullar Quay (v blízkosti “Opery”) celkom ľahko docestujete na prekrásnu Manly Beach v oblasti Northern Beaches. Morské pláže v južnej, resp. východnej časti (Eastern Beaches) zahŕňajú preslávenú Bondi Beach, z ktorej prídete vyhliadkovou prechádzkou smerom na juh na výbornú Bronte Beach, pozoruhodnú Coogee Beach alebo až na odľahlú Maroobra Beach v rovnomennej mestskej štvrti Maroobra.

Fantastická živočíšna ríša

S jedinečnou miestnou faunou a flórou sa skúste zoznámiť v Taronga Zoo alebo v rozľahlých Featherdale Wildlife Park a Koala Park Sanctuary v Západnom Sydney. Priamo v Sydney pri istej dávke šťastia snáď “stretnete” pastelovo sfarbených papagájov Lori (Rainbow Lorikeet) alebo ich väčších, “rozprávajúcich” “kamarátov” White Cockatoo (Kakadu biely).

Ďalšie varianty spokojného trávenia pobytu

Celú gigantickú mestskú aglomeráciu z výšky budete mať šancu taktiež obdivovať v rámci vyhliadkových letov hydroplánmi Sydney by Seaplane. V prípade veľkých horúčav (ktoré nie sú v letných mesiacoch v tomto kúte Austrálie neobyčajné) sa choďte ochladiť do neďalekých Blue Mountains s dramatickou skalnou formáciou Three Sisters (sem sa pohodlne dopravíte vlakom).

0