VLetenky

Austrália s China Eastern Airlines od 606 EUR

Melbourne
Sugestívna večerná panoráma austrálskeho mesta Melbourne (foto: Lincoln Portbury/Pixabay/CC0)

Na výlet za neskutočnými prírodnými pokladmi príjemnej krajiny protinožcov zvádza ponuka spoločnosti China Eastern Airlines z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do austrálskeho veľkomesta Melbourne (v štáte Victoria) sa dajú kúpiť za 606 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 08.06.-19.06. a 19.09.-26.10.2016, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov (resp. vyplývajúcu z tarifných podmienok) a predaj do 30. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve predovšetkým v druhej polovici októbra 2016.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Austrálie môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 18. októbra a návrat z austrálskeho Melbourne (MEL) dňa 25. októbra 2015.

Rezervácia letenky:
Praha – Melbourne za 606 EUR (18.10.-25.10.2016)

Melbourne (Victoria)

Juhoaustrálske Melbourne už dlhší čas súperí so svojím odvekým rivalom Sydney o titul najľudnatejšieho austrálskeho veľkomesta. Vo svete ho preslávili hlavne populárne tenisové turnaje Australia Open zo série Grand Slam a legendárne preteky F1 Grand Prix. Rozhodne by ste si nemali nechať ujsť impresívny neďaleký ostrov Phillip Island s gigantickými kolóniami tučniakov.

Skvelé širšie okolie Melbourne

Populárne Melbourne môže byť taktiež vcelku výhodným východiskovým miestom na návštevu vskutku pôvabnej austrálskej Tasmánie (možno trošku vzdialene pripomínajúcej Nový Zéland) – nachádzajúcej sa vyše 300 km smerom na juh. Ak disponujete dostatkom časových možností, skúste sa vybrať po fantastickej Great Ocean Road, vinúcej sa okolo pobrežia juhozápadnej Viktórie.

0