VLetenky

Austrália s Air Serbia od 753 EUR

Ayers Rock
Sugestívna panoráma Uluru (Ayers Rock) v “červenom” srdci Austrálie (foto: rumpleteaser/Flickr)

Na veľký (road) trip počas (záveru juho)austrálskeho leta možno vyraziť pri využití ponuky leteckej spoločnosti Air Serbia (pred rebrandingom známymi ako Jat Airways) v spolupráci s materskými Etihad Airways (s odletom z budapeštianskeho leteckého prístavu).

Spiatočné letenky do príjemnej krajiny protinožcov v ďalekej Oceánii kúpite za 753 EUR s odletom zo spomínanej Budapešti do Melbourne (Victoria) a návratom z Perthu (Western Australia) späť na budapeštianske letisko. Tarifné podmienky určujú cesty do 15. júna 2015, min. dobu pobytu 2 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu s ukončením ciest do 15.06.2015 a predaj do 7. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve vo februári/marci 2015.

Ako príklad rezervácie letenky do Austrálie nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) do Melbourne (MEL) dňa 5. februára a návrat z Perthu (PER) do Budapešti (BUD) dňa 15. marca 2015.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Melbourne, Perth – Budapešť za 753 EUR (05.02.-15.03.2015)
Budapešť – Melbourne, Perth – Budapešť za 756 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Melbourne, Perth – Budapešť za 767 EUR (rezervácia v SJ)

0